Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to wiedza, która przekłada się na sukces twojej firmy.

Jestem magistrem ekonomii, skończyłam Wydział Ekonomiczny na Uniwersytecie w Białymstoku i studia podyplomowe o profilu księgowość na Uczelni Jańskiego w Łomży. Tytuł samodzielnej księgowej uzyskałam po kursie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce w Warszawie.

Pracowałam w biurach rachunkowych jako samodzielna księgowa, w pełni odpowiedzialna za prowadzenie spraw powierzonych mi klientów. W ramach swojej pracy nie tylko zajmowałam się księgowaniem operacji gospodarczych, ale również byłam odpowiedzialna za kontakty z klientami i reprezentowanie ich przed różnymi instytucjami (US, ZUS itp.)

Należę do osób pełnych pasji i zaangażowania oraz konsekwentnie dążę do celu, dlatego w 2021 roku zrealizowałam swój plan pracy na własny rachunek i otworzyłam biuro rachunkowe. Wiedzę i doświadczenie zawodowe przełożyłam tym samym na realizację swojego celu zawodowego.

Podziwiam polskich przedsiębiorców i szanuję ich inicjatywy. Dlatego też z zaangażowaniem i otwartością wspieram ludzi przedsiębiorczych w rozwoju biznesu na każdym jego etapie. Jestem otwarta na nowoczesne rozwiązania IT, automatyzację i digitalizację w księgowości. Problemy w pracy traktuję jako wyzwania. Zawsze dotrzymuję umówionych terminów.

Moja pasja do budowania relacji biznesowych i wspierania rozwoju przedsiębiorstw skłoniła mnie do zaangażowania się w spotkania networkingowe i rekomendacyjne. Wierzę w siłę współpracy i wymiany doświadczeń między różnymi branżami. Dlatego też sama organizuję takie lokalne spotkania, które nie tylko umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także stanowią platformę do wymiany pomysłów, współpracy oraz wzajemnego wsparcia.

W książce #SZEFOWE opowiadam o swoich sukcesach, ale również o porażkach, które były dla mnie drogowskazami i źródłem nauki. Wspólnie z innymi autorkami staramy się przekazać czytelnikom motywację i wsparcie, aby podjąć kroki w kierunku realizacji swoich zawodowych aspiracji.

A prywatnie…

Dumna mama dwóch chłopców. Miłośniczka podróży. Uwielbiam obcowanie z przyrodą, poznawanie nowych miejsc oraz próbowanie lokalnych kuchni. Dostosowuję swój biznes do swojego życia, prowadząc go na własnych zasadach i spełniając się zawodowo.