Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to wiedza, która przekłada się na sukces twojej firmy.

Jestem magistrem ekonomii, skończyłam Wydział Ekonomiczny na Uniwersytecie w Białymstoku i studia podyplomowe o profilu księgowość na Uczelni Jańskiego w Łomży. Tytuł samodzielnej księgowej uzyskałam po kursie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce w Warszawie.

Pracowałam w biurach rachunkowych jako samodzielna księgowa, w pełni odpowiedzialna za prowadzenie spraw powierzonych mi klientów. W ramach swojej pracy nie tylko zajmowałam się księgowaniem operacji gospodarczych, ale również byłam odpowiedzialna za kontakty z klientami i reprezentowanie ich przed różnymi instytucjami (US, ZUS itp.)

Należę do osób pełnych pasji i zaangażowania oraz konsekwentnie dążę do celu, dlatego w 2021 roku zrealizowałam swój plan pracy na własny rachunek i otworzyłam biuro rachunkowe. Wiedzę i doświadczenie zawodowe przełożyłam tym samym na realizację swojego celu zawodowego.

Podziwiam polskich przedsiębiorców i szanuję ich inicjatywy. Dlatego też z zaangażowaniem i otwartością wspieram ludzi przedsiębiorczych w rozwoju biznesu na każdym jego etapie. Jestem otwarta na nowoczesne rozwiązania IT, automatyzację i digitalizację w księgowości. Problemy w pracy traktuję jako wyzwania. Zawsze dotrzymuję umówionych terminów.

A prywatnie…

Dumna mama dwóch chłopców. Miłośniczka podróży. Uwielbiam obcowanie z przyrodą, poznawanie nowych miejsc oraz próbowanie lokalnych kuchni. Dostosowuję swój biznes do swojego życia, prowadząc go na własnych zasadach i spełniając się zawodowo.